Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Mój obrazek z ukrytą głoską”

Utworzono dnia 13.03.2023

W styczniu w naszym przedszkolu został przeprowadzony Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Mój obrazek z ukrytą głoską”, a w lutym ogłoszono jego wyniki. Na konkurs należało przygotować pracę plastyczną przedstawiającą różne ilustracje zawierające ukryte głoski lub głoskę jednego z trzech szeregów: ciszącego [ś, ź, ć, dź], syczącego [s, z, c, dz] lub szumiącego [sz, ż/rz, cz, dż]. Celem konkursu było rozbudzenie twórczości plastycznej u dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, prezentacja swoich umiejętności i zdolności plastycznych oraz wspólna praca rodzica i dziecka nad rozwojem mowy i języka z wykorzystaniem technik plastycznych. Wszyscy uczestnicy za piękne prace i udział w konkursie otrzymali dyplomy i nagrody.

Uczestnicy konkursu:

Lena Stankiewicz – grupa Sówki

Filip Sikorski – grupa Żabki

Maria Zielińska – grupa Żabki

Gratulujemy!

Logopeda: Sylwia Wysocka

Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Mój obrazek z ukrytą głoską”

Utworzono dnia 13.03.2023, 20:45

Licznik odwiedzin: