Konkurs plastyczny "Barwy jesieni"

Dnia 09.11.2022 roku został rozstrzygnięty przedszkolny konkurs plastyczny pt:„Barwy jesieni”. Konkurs był adresowany do wszystkich przedszkolaków z naszej placówki, którzy chcieli zaprezentwać swoje zdolności plastyczne. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Do przedszkola wpłynęły 32 prace plastyczne spełniające konkursowe wymagania. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów, którymi byli rodzice. Autorzy wszystkich prac zasługują na wielkie uznanie i pochwałę. Oto lista laureatów:

I. Miłosz Dziubich

II. Ziemowit Pawikowski

III. Oliwia Oziemczuk, Lena Stankiewicz

Prace Naszych Przedszkolaków trafiły do Gminnej Biblioteki Publicznej filia w Sadlnie i w Zaryniu, gdzie można je zobaczyć i podziwiać.

Wyróżnienie: Oliwia Kubisiak

Konkurs plastyczny "Barwy jesieni"

Utworzono dnia 15.12.2022, 20:38