Warsztaty wielkanocne

WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI

W dniu 24.03.2023 r. w naszej grupie odbyły się warsztaty wielkanocne, podczas których rodzice wraz z dzieci wytwarzały ozdoby na wielkanocny stół. W repertuarze rękodzieła były koszyczki wielkanocne, stroiki na stół, wielkanocny zajączek a wszystko było ozdabianie różnymi technikami. We wspaniałym gronie, miłej atmosferze, wśród utalentowanych mam, pomysłów było bardzo wiele. Nasza sala zamieniła się wówczas na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem, ale był też i czas na miłe pogawędki, wspólną zabawę "Kto to mówi" oraz wykonanie pamiątkowych zdjęć w świątecznej fotobudce. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych.

Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.

Warsztaty wielkanocne

Utworzono dnia 03.04.2023, 11:31