Zajęcia otwarte dla Rodziców

Zajęcia otwarte dla rodziców to jedna z form współpracy przedszkola z rodzicami, w czasie której Rodzice mają okazję zapoznać się między innymi ze sposobami pracy dydaktyczno - wychowawczej oraz przekonać się, jak wiele ich pociechy już potrafią zrobić. Na ten dzień Dzieci z naszej grupy czekały niecierpliwością. Mimo wielu obowiązków Rodzice licznie przybyli do przedszkola, by towarzyszyć w tym dniu swoim pociechom. Podczas zajęć, każdy Przedszkolak starał się zaprezentować jak najlepiej. Rodzice mieli możliwość obserwowania swoich dzieci podczas zajęć, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Przedszkolacy chętnie i aktywnie uczestniczyli w proponowanych formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działanie. Po spotkaniu zostały już tylko miłe wspomnienia, wystawa prac oraz fotografie upamiętniające to ważne wydarzenie. Warto podkreślić, że podczas zajęć towarzyszyła wyjątkowa, przyjazna atmosfera, którą dodatkowo uprzyjemniał śpiew piosenek w wykonaniu dzieci. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za udział na zajęciach otwartych!

Zajęcia otwarte dla Rodziców

Utworzono dnia 15.12.2022, 20:50