Szkoła do hymnu

"Szkoła do hymnu" - to akcja, która została zapoczątkowana w 2018 roku. Szkoły, przedszkola i placówki oświatowe, a także placówki polonijne co roku zachęcane są do udziału w kolejnych edycjach inicjatywy “Szkoła do hymnu” i odśpiewania “Mazurka Dąbrowskiego” w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości – 10 listopada,o godz. 11.11.

Dokładnie o symbolicznej godzinie 11:11 wszystkie przedszkolaki naszego przedszkola wraz z wychowawcami uroczyście, wspólnie odśpiewali hymn narodowy „Mazurka Dąbrowskiego”. Dzieci pamiętały tego dnia o uroczystym ubiorze, prawidłowej postawie podczas śpiewu. Udział w akcji jest jednym z wielu działań podejmowanym w naszym przedszkolu, mającym na celu kształtowanie wśród wychowanków postawy patriotycznej, poczucia świadomości narodowej.

Szkoła do hymnu

Utworzono dnia 15.12.2022, 18:15